Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MLCE100A
MLCE100A
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MLCE100A met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MLCE100A
Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 100V 162V CASE-1
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 4852 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer MLCE100A Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 100V 162V CASE-1 Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 4852 pcs Data papier MLCE6.5-170A
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 100V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 162V Spanning - Onderbreking (Min) 111V
Unidirectionele kanalen 1 Type Zener
Leverancier Device Pakket CASE-1 Serie Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Packaging Bulk Verpakking / doos DO-201AA, DO-27, Axial
Andere namen 1086-6568
1086-6568-MIL
Temperatuur -65°C ~ 150°C (TJ)
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Contains lead / RoHS non-compliant Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) 9.3A
Capacitieve @ Frequentie 90pF @ 1MHz toepassingen General Purpose
Gerelateerde producten
  • Deel#:MLCE100AE3
  • fabrikanten:Microsemi