MP5KE170A
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MP5KE170A met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | MP5KE170A |
|---|---|
| Fabrikant | Microsemi |
| Beschrijving | TVS DIODE 170V 275V DO204AL |
| Leid Free Status / RoHS Status | Bevat lood / RoHS non-compliant |
| Reference Prijs (in US Dollars) | Get a quote | ||||
- Product parameter
- Data papier
Product parameter
| Onderdeel nummer | MP5KE170A | Fabrikant | Microsemi |
|---|---|---|---|
| Beschrijving | TVS DIODE 170V 275V DO204AL | Leid Free Status / RoHS Status | Bevat lood / RoHS non-compliant |
| hoeveelheid beschikbaar | 5855 pcs | Data papier | MP5KE5.0A - 170CA(e3) |
| Categorie | Circuit Protection | Spanning - Reverse Standoff (type) | 170V |
| Spanning - Spanning (Max) @ Ipp | 275V | Spanning - Onderbreking (Min) | 189V |
| Unidirectionele kanalen | 1 | Type | Zener |
| Leverancier Device Pakket | DO-204AL (DO-41) | Serie | Military, MIL-PRF-19500 |
| Power Line Protection | No | Power - Peak Pulse | 500W |