Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MPLAD15KP9.0A
MPLAD15KP9.0A
MPLAD15KP9.0A
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MPLAD15KP9.0A met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MPLAD15KP9.0A
Fabrikant Microsemi Corporation
Beschrijving TVS DIODE 9VWM 15.4VC PLAD
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 4832 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MPLAD15KP9.0A Fabrikant Microsemi Corporation
hoeveelheid beschikbaar 4832 pcs Data papier MPLAD15KP7.0A - 200CA
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 1
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 10V Spanning - Onderbreking (Min) 9V
Voltage - Breakdown PLAD Type Zener
Serie - RoHS Status Bulk
Ripple Current - lage frequentie General Purpose Power Line Protection 15000W (15kW)
Power - Peak Pulse 975A Polarisatie Nonstandard SMD