MPLAD30KP130A
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MPLAD30KP130A met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | MPLAD30KP130A |
|---|---|
| Fabrikant | Microsemi |
| Beschrijving | TVS DIODE 130V 209V PLAD |
Product parameter
| Onderdeel nummer | MPLAD30KP130A | Fabrikant | Microsemi |
|---|---|---|---|
| Beschrijving | TVS DIODE 130V 209V PLAD | Leid Free Status / RoHS Status | Bevat lood / RoHS non-compliant |
| hoeveelheid beschikbaar | 2862 pcs | Data papier | MPLAD30KP14A - 400CA |
| Categorie | Circuit Protection | Spanning - Reverse Standoff (type) | 130V |
| Spanning - Spanning (Max) @ Ipp | 209V | Spanning - Onderbreking (Min) | 144V |
| Unidirectionele kanalen | 1 | Type | Zener |
| Leverancier Device Pakket | PLAD | Serie | - |
| Power Line Protection | No | Power - Peak Pulse | 30000W (30kW) |