MPLAD30KP64A
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MPLAD30KP64A met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | MPLAD30KP64A |
|---|---|
| Fabrikant | Microsemi |
| Beschrijving | TVS DIODE 64V 103V PLAD |
Product parameter
| Onderdeel nummer | MPLAD30KP64A | Fabrikant | Microsemi |
|---|---|---|---|
| Beschrijving | TVS DIODE 64V 103V PLAD | Leid Free Status / RoHS Status | Bevat lood / RoHS non-compliant |
| hoeveelheid beschikbaar | 3226 pcs | Data papier | MPLAD30KP14A - 400CA |
| Categorie | Circuit Protection | Spanning - Reverse Standoff (type) | 64V |
| Spanning - Spanning (Max) @ Ipp | 103V | Spanning - Onderbreking (Min) | 71.1V |
| Unidirectionele kanalen | 1 | Type | Zener |
| Leverancier Device Pakket | PLAD | Serie | - |
| Power Line Protection | No | Power - Peak Pulse | 30000W (30kW) |
| Packaging | Bulk | Verpakking / doos | Nonstandard SMD |
| Andere namen | 1086-7480 1086-7480-MIL |
Temperatuur | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| montage Type | Surface Mount | Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Loodvrije status / RoHS-status | Contains lead / RoHS non-compliant | Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) | 294A |