Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MPLAD36KP18A
MPLAD36KP18A
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MPLAD36KP18A met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MPLAD36KP18A
Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 18V 30.8V PLAD
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 2482 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MPLAD36KP18A Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 18V 30.8V PLAD Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 2482 pcs Data papier MPLAD36KP14A - 400CA
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 18V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 30.8V Spanning - Onderbreking (Min) 20V
Unidirectionele kanalen 1 Type Zener
Leverancier Device Pakket PLAD Serie Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 36000W (36kW)
Packaging Bulk Verpakking / doos Nonstandard SMD
Temperatuur -55°C ~ 150°C (TJ) montage Type Surface Mount
Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) 1169A (1.169kA) Capacitieve @ Frequentie -