Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MPLAD36KP24CA
MPLAD36KP24CA
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MPLAD36KP24CA met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MPLAD36KP24CA
Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 24V 39.8V PLAD
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 2363 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MPLAD36KP24CA Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 24V 39.8V PLAD Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 2363 pcs Data papier MPLAD36KP14A - 400CA
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 24V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 39.8V Spanning - Onderbreking (Min) 26.7V
Type Zener Leverancier Device Pakket PLAD
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 36000W (36kW) Packaging Bulk
Verpakking / doos Nonstandard SMD Temperatuur -55°C ~ 150°C (TJ)
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Contains lead / RoHS non-compliant Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) 905A