Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Thyristors - SCRs - Modules > MSFC40-16
MSFC40-16
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MSFC40-16 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MSFC40-16
Fabrikant Microsemi
Beschrijving MOD THYRISTOR DIODE DBLR 40A SF1
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer MSFC40-16 Fabrikant Microsemi
Beschrijving MOD THYRISTOR DIODE DBLR 40A SF1 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5376 pcs Data papier
Categorie Discrete Semiconductor Products Voltage - Off State 1.6kV
Spanning - Gate Trigger (VGT) (Max) 2.5V Structuur Series Connection - SCR/Diode
Serie - Packaging Bulk
Verpakking / doos Module Temperatuur -40°C ~ 125°C (TJ)
Aantal SCR, Diodes 1 SCR, 1 Diode montage Type Chassis Mount
gedetailleerde beschrijving SCR Module 1.6kV Series Connection - SCR/Diode Chassis Mount Module Current - On State (It (AV)) (Max) 40A
Current -. Niet Rep Surge 50, 60Hz (ITSM) 1000A @ 50Hz Current - Hold (IH) (Max) 250mA
Current - Gate Trigger (Igt) (Max) 150mA