Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MSMBG100AE3
MSMBG100AE3
MSMBG100AE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MSMBG100AE3 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MSMBG100AE3
Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 100V 162V DO215AA
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 90131 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MSMBG100AE3 Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 100V 162V DO215AA Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 90131 pcs Data papier MSMBx5.0A - MXLSMBx170CAe3
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 100V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 162V Spanning - Onderbreking (Min) 111V
Unidirectionele kanalen 1 Type Zener
Leverancier Device Pakket SMBG (DO-215AA) Serie Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 600W
Packaging Bulk Verpakking / doos DO-215AA, SMB Gull Wing
Andere namen 1086-7802
1086-7802-MIL
Temperatuur -65°C ~ 150°C (TJ)
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Contains lead / RoHS non-compliant Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) 3.7A