Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MSMBG18A
MSMBG18A
MSMBG18A
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MSMBG18A met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MSMBG18A
Fabrikant Microsemi Corporation
Beschrijving TVS DIODE 18VWM 29.2VC DO215AA
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 58001 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs25 pcs100 pcs250 pcs
500 pcs1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MSMBG18A Fabrikant Microsemi Corporation
hoeveelheid beschikbaar 58001 pcs Data papier MSMBx5.0A - MXLSMBx170CAe3
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 1
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 20V Spanning - Onderbreking (Min) 18V
Voltage - Breakdown SMBG (DO-215AA) Type Zener
Serie Military, MIL-PRF-19500 RoHS Status Bulk
Ripple Current - lage frequentie General Purpose Power Line Protection 600W
Power - Peak Pulse 20.5A Polarisatie DO-215AA, SMB Gull Wing