Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MSMBG40CA
MSMBG40CA
MSMBG40CA
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MSMBG40CA met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MSMBG40CA
Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 40V 64.5V DO215AA
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 54709 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MSMBG40CA Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 40V 64.5V DO215AA Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 54709 pcs Data papier MSMBx5.0A - MXLSMBx170CAe3
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 40V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 64.5V Spanning - Onderbreking (Min) 44.4V
Type Zener Leverancier Device Pakket SMBG (DO-215AA)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 600W Packaging Bulk