Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MSMBJ40A
MSMBJ40A
MSMBJ40A
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MSMBJ40A met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MSMBJ40A
Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 40V 64.5V DO214AA
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 74206 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MSMBJ40A Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 40V 64.5V DO214AA Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 74206 pcs Data papier MSMBx5.0A - MXLSMBx170CAe3
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 40V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 64.5V Spanning - Onderbreking (Min) 44.4V
Unidirectionele kanalen 1 Type Zener
Leverancier Device Pakket SMBJ (DO-214AA) Serie Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 600W
Packaging Bulk Verpakking / doos DO-214AA, SMB
Andere namen 1086-8101
1086-8101-MIL
Temperatuur -65°C ~ 150°C (TJ)
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) 9.3A Capacitieve @ Frequentie -
toepassingen General Purpose
Gerelateerde producten
MSMBJ43CA Image
  • Deel#:MSMBJ43CA
  • fabrikanten:Microsemi
  • Beschrijving:TVS DIODE 43V 69.4V DO214AA