Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MSMBJ51A
MSMBJ51A
MSMBJ51A
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MSMBJ51A met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MSMBJ51A
Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 51V 82.4V DO214AA
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 64182 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MSMBJ51A Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 51V 82.4V DO214AA Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 64182 pcs Data papier MSMBx5.0A - MXLSMBx170CAe3
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 51V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 82.4V Spanning - Onderbreking (Min) 56.7V
Unidirectionele kanalen 1 Type Zener
Leverancier Device Pakket SMBJ (DO-214AA) Serie Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 600W
Packaging Bulk Verpakking / doos DO-214AA, SMB
Andere namen 1086-8121
1086-8121-MIL
Temperatuur -65°C ~ 150°C (TJ)
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) 7.3A Capacitieve @ Frequentie -
toepassingen General Purpose
Gerelateerde producten
MSMBJ51AE3 Image
  • Deel#:MSMBJ51AE3
  • fabrikanten:Microsemi