Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MSMCG60A
MSMCG60A
MSMCG60A
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MSMCG60A met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MSMCG60A
Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 60V 96.8V DO215AB
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 53459 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
556 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MSMCG60A Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 60V 96.8V DO215AB Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 53459 pcs Data papier MSMCx5.0A - MXLSMCx170CAe3
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 60V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 96.8V Spanning - Onderbreking (Min) 66.7V
Unidirectionele kanalen 1 Type Zener
Leverancier Device Pakket SMCG (DO-215AB) Serie Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)