Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MSMLG18A
MSMLG18A
MSMLG18A
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MSMLG18A met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MSMLG18A
Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 18V 29.2V DO215AB
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 30972 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MSMLG18A Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 18V 29.2V DO215AB Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 30972 pcs Data papier MSMLx5.0A - MSMLx170CAe3
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 18V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 29.2V Spanning - Onderbreking (Min) 20V
Unidirectionele kanalen 1 Type Zener
Leverancier Device Pakket SMLG (DO-215AB) Serie Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 3000W (3kW)
Packaging Bulk Verpakking / doos DO-215AB, SMC Gull Wing
Andere namen 1086-8819
1086-8819-MIL
Temperatuur -65°C ~ 150°C (TJ)
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Contains lead / RoHS non-compliant Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) 102.8A
Capacitieve @ Frequentie - toepassingen General Purpose
Gerelateerde producten
MSMLG18CA Image
  • Deel#:MSMLG18CA
  • fabrikanten:Microsemi
  • Op voorraad:36163
MSMLG18AE3 Image
  • Deel#:MSMLG18AE3
  • fabrikanten:Microsemi