Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MSMLG26AE3
MSMLG26AE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MSMLG26AE3 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MSMLG26AE3
Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 26V 42.1V DO215AB
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 39303 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
365 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MSMLG26AE3 Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 26V 42.1V DO215AB Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 39303 pcs Data papier MSMLx5.0A - MSMLx170CAe3
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 26V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 42.1V Spanning - Onderbreking (Min) 28.9V
Unidirectionele kanalen 1 Type Zener
Leverancier Device Pakket SMLG (DO-215AB) Serie Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 3000W (3kW)