Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MSMLG51AE3
MSMLG51AE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MSMLG51AE3 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MSMLG51AE3
Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 51V 82.4V DO215AB
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 36475 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MSMLG51AE3 Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 51V 82.4V DO215AB Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 36475 pcs Data papier MSMLx5.0A - MSMLx170CAe3
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 51V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 82.4V Spanning - Onderbreking (Min) 56.7V
Unidirectionele kanalen 1 Type Zener
Leverancier Device Pakket SMLG (DO-215AB) Serie Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 3000W (3kW)
Packaging Bulk Verpakking / doos DO-215AB, SMC Gull Wing
Andere namen 1086-8876
1086-8876-MIL
Temperatuur -65°C ~ 150°C (TJ)
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Contains lead / RoHS non-compliant Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) 36.4A
Capacitieve @ Frequentie - toepassingen General Purpose
Gerelateerde producten
  • Deel#:MSMLG5.0CA
  • fabrikanten:Microsemi
  • Beschrijving:TVS DIODE 5V 9.2V DO215AB
  • Op voorraad:31840
  • Deel#:MSMLG51A
  • fabrikanten:Microsemi