Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MSMLJ14CAE3
MSMLJ14CAE3
MSMLJ14CAE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MSMLJ14CAE3 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MSMLJ14CAE3
Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 14V 23.2V DO214AB
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 38313 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
368 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MSMLJ14CAE3 Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 14V 23.2V DO214AB Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 38313 pcs Data papier MSMLx5.0A - MSMLx170CAe3
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 14V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 23.2V Spanning - Onderbreking (Min) 15.6V
Type Zener Leverancier Device Pakket DO-214AB
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 3000W (3kW) Packaging Bulk