Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MSMLJ70CA
MSMLJ70CA
MSMLJ70CA
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MSMLJ70CA met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MSMLJ70CA
Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 70V 113V DO214AB
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 38273 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
368 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MSMLJ70CA Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 70V 113V DO214AB Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 38273 pcs Data papier MSMLx5.0A - MSMLx170CAe3
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 70V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 113V Spanning - Onderbreking (Min) 77.8V
Type Zener Leverancier Device Pakket DO-214AB
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 3000W (3kW) Packaging Bulk