Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MX5KP60AE3
MX5KP60AE3
MX5KP60AE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MX5KP60AE3 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MX5KP60AE3
Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 60V 96.8V CASE 5A
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 2975 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MX5KP60AE3 Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 60V 96.8V CASE 5A Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant