Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MXL15KP33A
MXL15KP33A
MXL15KP33A
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MXL15KP33A met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MXL15KP33A
Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 33V 54.8V CASE 5A
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 2259 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MXL15KP33A Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 33V 54.8V CASE 5A Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant