Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MXL5KP45CAE3
MXL5KP45CAE3
MXL5KP45CAE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MXL5KP45CAE3 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MXL5KP45CAE3
Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 45V 72.7V CASE 5A
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 4224 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MXL5KP45CAE3 Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 45V 72.7V CASE 5A Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant