Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MXL5KP75AE3
MXL5KP75AE3
MXL5KP75AE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MXL5KP75AE3 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MXL5KP75AE3
Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 75V 121V CASE 5A
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 4434 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MXL5KP75AE3 Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 75V 121V CASE 5A Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant