Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MXLLCE33AE3
MXLLCE33AE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MXLLCE33AE3 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MXLLCE33AE3
Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 33V 53.3V CASE-1
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 6855 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MXLLCE33AE3 Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 33V 53.3V CASE-1 Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 6855 pcs Data papier MLCE6.5-170A
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 33V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 53.3V Spanning - Onderbreking (Min) 36.7V
Unidirectionele kanalen 1 Type Zener
Leverancier Device Pakket CASE-1 Serie Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Packaging Bulk Verpakking / doos DO-201AA, DO-27, Axial
Andere namen 1086-10194
1086-10194-MIL
Temperatuur -65°C ~ 150°C (TJ)
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Contains lead / RoHS non-compliant Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) 28.1A
Capacitieve @ Frequentie 100pF @ 1MHz toepassingen General Purpose
Gerelateerde producten
  • Deel#:MXLLCE43A
  • fabrikanten:Microsemi
  • Beschrijving:TVS DIODE 43V 69.4V CASE-1
  • Op voorraad:6034
  • Deel#:MXLLCE30A
  • fabrikanten:Microsemi
  • Beschrijving:TVS DIODE 30V 48.4V CASE-1
  • Op voorraad:6097
  • Deel#:MXLLCE33A