Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MXLP4KE400AE3
MXLP4KE400AE3
MXLP4KE400AE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MXLP4KE400AE3 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MXLP4KE400AE3
Fabrikant Microsemi Corporation
Beschrijving TVS DIODE 342VWM 548VC DO41
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 7629 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MXLP4KE400AE3 Fabrikant Microsemi Corporation
hoeveelheid beschikbaar 7629 pcs Data papier
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 1
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 380V Spanning - Onderbreking (Min) 342V
Voltage - Breakdown DO-204AL (DO-41) Type Zener
Serie Military, MIL-PRF-19500 RoHS Status Bulk
Ripple Current - lage frequentie General Purpose Power Line Protection 400W
Power - Peak Pulse 1A Polarisatie DO-204AL, DO-41, Axial