Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MXLPLAD15KP200CA
MXLPLAD15KP200CA
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MXLPLAD15KP200CA met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MXLPLAD15KP200CA
Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 200V 322V PLAD
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 2021 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MXLPLAD15KP200CA Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 200V 322V PLAD Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 2021 pcs Data papier MPLAD15KP7.0A - 200CA
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 200V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 322V Spanning - Onderbreking (Min) 222V
Type Zener Leverancier Device Pakket PLAD
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 15000W (15kW) Packaging Bulk
Verpakking / doos Nonstandard SMD Andere namen 1086-10805
1086-10805-MIL
Temperatuur -55°C ~ 150°C (TJ) montage Type Surface Mount
Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) 47A Capacitieve @ Frequentie -