Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MXLPLAD15KP75A
MXLPLAD15KP75A
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MXLPLAD15KP75A met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MXLPLAD15KP75A
Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 75V 121V PLAD
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 2078 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MXLPLAD15KP75A Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 75V 121V PLAD Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 2078 pcs Data papier MPLAD15KP7.0A - 200CA
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 75V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 121V Spanning - Onderbreking (Min) 83.3V
Unidirectionele kanalen 1 Type Zener
Leverancier Device Pakket PLAD Serie Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 15000W (15kW)
Packaging Bulk Verpakking / doos Nonstandard SMD
Andere namen 1086-10887
1086-10887-MIL
Temperatuur -55°C ~ 150°C (TJ)
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Contains lead / RoHS non-compliant Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) 123A