Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MXLPLAD15KP8.5CA
MXLPLAD15KP8.5CA
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MXLPLAD15KP8.5CA met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MXLPLAD15KP8.5CA
Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 8.5V 14.4V PLAD
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 1886 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MXLPLAD15KP8.5CA Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 8.5V 14.4V PLAD Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 1886 pcs Data papier MPLAD15KP7.0A - 200CA
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 8.5V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 14.4V Spanning - Onderbreking (Min) 9.44V
Type Zener Leverancier Device Pakket PLAD
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 15000W (15kW) Packaging Bulk
Verpakking / doos Nonstandard SMD Andere namen 1086-10901
1086-10901-MIL
Temperatuur -55°C ~ 150°C (TJ) montage Type Surface Mount
Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) 1041A (1.041kA) Capacitieve @ Frequentie -