Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MXLPLAD18KP60A
MXLPLAD18KP60A
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MXLPLAD18KP60A met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MXLPLAD18KP60A
Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 60V 96.8V PLAD
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 2186 pcs
Reference Prijs
Product parameter
Onderdeel nummer MXLPLAD18KP60A Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 60V 96.8V PLAD Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 2186 pcs Data papier MPLAD18KP7.0A - 200CA
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 60V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 96.8V Spanning - Onderbreking (Min) 66.7V
Unidirectionele kanalen 1 Type Zener
Leverancier Device Pakket PLAD Serie Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 18000W (18kW)
Packaging Bulk Verpakking / doos Nonstandard SMD
Temperatuur -55°C ~ 150°C (TJ) montage Type Surface Mount
Loodvrije status / RoHS-status Contains lead / RoHS non-compliant Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) 186A