Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MXLPLAD30KP110AE3
MXLPLAD30KP110AE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MXLPLAD30KP110AE3 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MXLPLAD30KP110AE3
Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 110V 177V PLAD
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 1512 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MXLPLAD30KP110AE3 Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 110V 177V PLAD Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 1512 pcs Data papier MPLAD30KP14A - 400CA
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 110V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 177V Spanning - Onderbreking (Min) 122V
Unidirectionele kanalen 1 Type Zener
Leverancier Device Pakket PLAD Serie Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 30000W (30kW)
Packaging Bulk Verpakking / doos Nonstandard SMD
Andere namen 1086-10920
1086-10920-MIL
Temperatuur -55°C ~ 150°C (TJ)
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Contains lead / RoHS non-compliant Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) 168A