Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MXLPLAD36KP24CAE3
MXLPLAD36KP24CAE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MXLPLAD36KP24CAE3 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MXLPLAD36KP24CAE3
Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 24V 39.8V PLAD
Product parameter
Onderdeel nummer MXLPLAD36KP24CAE3 Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 24V 39.8V PLAD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1357 pcs Data papier MPLAD36KP14A - 400CA
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 24V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 39.8V Spanning - Onderbreking (Min) 26.7V
Type Zener Leverancier Device Pakket PLAD
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 36000W (36kW) Packaging Bulk
Verpakking / doos Nonstandard SMD Temperatuur -55°C ~ 150°C (TJ)
montage Type Surface Mount Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) 905A Capacitieve @ Frequentie -