Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MXLSMBG2K3.3
MXLSMBG2K3.3
MXLSMBG2K3.3
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MXLSMBG2K3.3 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MXLSMBG2K3.3
Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 3.3V 5.8V DO215AA
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 4366 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer MXLSMBG2K3.3 Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 3.3V 5.8V DO215AA Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 4366 pcs Data papier MSMBx2K3.0 - K5.0
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 3.3V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 5.8V Spanning - Onderbreking (Min) 4.6V
Unidirectionele kanalen 1 Type Zener
Leverancier Device Pakket SMBG (DO-215AA) Serie Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 2000W (2kW)