Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MXLSMBG85AE3
MXLSMBG85AE3
MXLSMBG85AE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MXLSMBG85AE3 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MXLSMBG85AE3
Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 85V 137V DO215AA
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 8036 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MXLSMBG85AE3 Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 85V 137V DO215AA Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 8036 pcs Data papier MSMBx5.0A - MXLSMBx170CAe3
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 85V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 137V Spanning - Onderbreking (Min) 94.4V
Unidirectionele kanalen 1 Type Zener
Leverancier Device Pakket SMBG (DO-215AA) Serie Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 600W