Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MXLSMBJ11CAE3
MXLSMBJ11CAE3
MXLSMBJ11CAE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MXLSMBJ11CAE3 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MXLSMBJ11CAE3
Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 11V 18.2V DO214AA
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 8818 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MXLSMBJ11CAE3 Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 11V 18.2V DO214AA Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 8818 pcs Data papier MSMBx5.0A - MXLSMBx170CAe3
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 11V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 18.2V Spanning - Onderbreking (Min) 12.2V
Type Zener Leverancier Device Pakket SMBJ (DO-214AA)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 600W Packaging Bulk