Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MXLSMCJ17CA
MXLSMCJ17CA
MXLSMCJ17CA
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MXLSMCJ17CA met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MXLSMCJ17CA
Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 17V 27.6V DO214AB
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 8393 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MXLSMCJ17CA Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 17V 27.6V DO214AB Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 8393 pcs Data papier MSMCx5.0A - MXLSMCx170CAe3
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 17V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 27.6V Spanning - Onderbreking (Min) 18.9V
Type Zener Leverancier Device Pakket DO-214AB (SMCJ)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Packaging Bulk