Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MXLSMCJ54A
MXLSMCJ54A
MXLSMCJ54A
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MXLSMCJ54A met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MXLSMCJ54A
Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 54V 87.1V DO214AB
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 9334 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MXLSMCJ54A Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 54V 87.1V DO214AB Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 9334 pcs Data papier MSMCx5.0A - MXLSMCx170CAe3
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 54V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 87.1V Spanning - Onderbreking (Min) 60V
Unidirectionele kanalen 1 Type Zener
Leverancier Device Pakket DO-214AB (SMCJ) Serie Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)