Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MXLSMCJLCE130AE3
MXLSMCJLCE130AE3
MXLSMCJLCE130AE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MXLSMCJLCE130AE3 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MXLSMCJLCE130AE3
Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 130V 209V DO214AB
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 6277 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MXLSMCJLCE130AE3 Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 130V 209V DO214AB Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 6277 pcs Data papier MSMCxLCE6.5A - MXLSMCxLCE170Ae3
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 130V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 209V Spanning - Onderbreking (Min) 144V
Unidirectionele kanalen 1 Type Zener
Leverancier Device Pakket DO-214AB (SMCJ) Serie Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)