Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MXLSMLG15A
MXLSMLG15A
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MXLSMLG15A met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MXLSMLG15A
Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 15V 24.4V DO215AB
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 8051 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MXLSMLG15A Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 15V 24.4V DO215AB Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 8051 pcs Data papier MSMLx5.0A - MSMLx170CAe3
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 15V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 24.4V Spanning - Onderbreking (Min) 16.7V
Unidirectionele kanalen 1 Type Zener
Leverancier Device Pakket SMLG (DO-215AB) Serie Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 3000W (3kW)
Packaging Bulk Verpakking / doos DO-215AB, SMC Gull Wing
Andere namen 1086-12351
1086-12351-MIL
Temperatuur -65°C ~ 150°C (TJ)
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Contains lead / RoHS non-compliant Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) 123A
Capacitieve @ Frequentie - toepassingen General Purpose
Gerelateerde producten
  • Deel#:MXLSMLG16A
  • fabrikanten:Microsemi
  • Beschrijving:TVS DIODE 16V 26V DO215AB
  • Op voorraad:7798
  • Deel#:MXLSMLG14A
  • fabrikanten:Microsemi
  • Beschrijving:TVS DIODE 14V 23.2V DO215AB