Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MXLSMLG24A
MXLSMLG24A
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MXLSMLG24A met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MXLSMLG24A
Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 24V 38.9V DO215AB
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 7667 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MXLSMLG24A Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 24V 38.9V DO215AB Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 7667 pcs Data papier MSMLx5.0A - MSMLx170CAe3
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 24V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 38.9V Spanning - Onderbreking (Min) 26.7V
Unidirectionele kanalen 1 Type Zener
Leverancier Device Pakket SMLG (DO-215AB) Serie Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 3000W (3kW)
Packaging Bulk Verpakking / doos DO-215AB, SMC Gull Wing
Andere namen 1086-12383
1086-12383-MIL
Temperatuur -65°C ~ 150°C (TJ)
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Contains lead / RoHS non-compliant Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) 77.2A
Capacitieve @ Frequentie - toepassingen General Purpose
Gerelateerde producten
  • Deel#:MXLSMLG26A
  • fabrikanten:Microsemi
  • Beschrijving:TVS DIODE 26V 42.1V DO215AB
  • Op voorraad:6221
  • Deel#:MXLSMLG28A
  • fabrikanten:Microsemi
  • Beschrijving:TVS DIODE 28V 45.4V DO215AB
  • Op voorraad:7924
  • Deel#:MXLSMLG20A
  • Beschrijving:TVS DIODE 20V 32.4V DO215AB
  • Deel#:MXLSMLG22A
  • Beschrijving:TVS DIODE 22V 35.5V DO215AB