Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MXLSMLG30CA
MXLSMLG30CA
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MXLSMLG30CA met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MXLSMLG30CA
Fabrikant Microsemi Corporation
Beschrijving TVS DIODE 30VWM 48.4VC DO215AB
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 6428 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MXLSMLG30CA Fabrikant Microsemi Corporation
hoeveelheid beschikbaar 6428 pcs Data papier MSMLx5.0A - MSMLx170CAe3
Categorie Circuit Protection Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 33.3V
Voltage - Doorslagstroom 1 Spanning - Onderbreking (Min) 30V
Voltage - Breakdown SMLG (DO-215AB) Type Zener
Serie Military, MIL-PRF-19500 RoHS Status Bulk
Ripple Current - lage frequentie General Purpose Power Line Protection 3000W (3kW)
Power - Peak Pulse 62A Polarisatie DO-215AB, SMC Gull Wing
Andere namen 1086-12397
1086-12397-MIL
Temperatuur -65°C ~ 150°C (TJ)
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer MXLSMLG30CA Beschrijving TVS DIODE 30VWM 48.4VC DO215AB
Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) 48.4V Capacitieve @ Frequentie -