Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MXLSMLG75A
MXLSMLG75A
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MXLSMLG75A met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MXLSMLG75A
Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 75V 121V DO215AB
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 6570 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MXLSMLG75A Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 75V 121V DO215AB Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 6570 pcs Data papier MSMLx5.0A - MSMLx170CAe3
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 75V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 121V Spanning - Onderbreking (Min) 83.3V
Unidirectionele kanalen 1 Type Zener
Leverancier Device Pakket SMLG (DO-215AB) Serie Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 3000W (3kW)
Packaging Bulk Verpakking / doos DO-215AB, SMC Gull Wing
Andere namen 1086-12467
1086-12467-MIL
Temperatuur -65°C ~ 150°C (TJ)
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Contains lead / RoHS non-compliant Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) 24.8A
Capacitieve @ Frequentie - toepassingen General Purpose
Gerelateerde producten
  • Deel#:MXLSMLG7.5A
  • fabrikanten:Microsemi
  • Beschrijving:TVS DIODE 7.5V 12.9V DO215AB
  • Op voorraad:7042
  • Deel#:MXLSMLG70A
  • fabrikanten:Microsemi
  • Beschrijving:TVS DIODE 70V 113V DO215AB
  • Op voorraad:7257
  • Deel#:MXLSMLG78A
  • Beschrijving:TVS DIODE 78V 126V DO215AB