Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MXLSMLJ22A
MXLSMLJ22A
MXLSMLJ22A
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MXLSMLJ22A met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MXLSMLJ22A
Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 22V 35.5V DO214AB
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 6113 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MXLSMLJ22A Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 22V 35.5V DO214AB Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 6113 pcs Data papier MSMLx5.0A - MSMLx170CAe3
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 22V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 35.5V Spanning - Onderbreking (Min) 24.4V
Unidirectionele kanalen 1 Type Zener
Leverancier Device Pakket DO-214AB Serie Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 3000W (3kW)