Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MXLSMLJ58A
MXLSMLJ58A
MXLSMLJ58A
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MXLSMLJ58A met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MXLSMLJ58A
Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 58V 93.6V DO214AB
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 8036 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MXLSMLJ58A Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 58V 93.6V DO214AB Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 8036 pcs Data papier MSMLx5.0A - MSMLx170CAe3
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 58V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 93.6V Spanning - Onderbreking (Min) 64.4V
Unidirectionele kanalen 1 Type Zener
Leverancier Device Pakket DO-214AB Serie Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 3000W (3kW)