Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MXLSMLJ90AE3
MXLSMLJ90AE3
MXLSMLJ90AE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MXLSMLJ90AE3 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MXLSMLJ90AE3
Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 90V 146V DO214AB
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 8049 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MXLSMLJ90AE3 Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 90V 146V DO214AB Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 8049 pcs Data papier MSMLx5.0A - MSMLx170CAe3
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 90V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 146V Spanning - Onderbreking (Min) 100V
Unidirectionele kanalen 1 Type Zener
Leverancier Device Pakket DO-214AB Serie Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 3000W (3kW)
Packaging Bulk Verpakking / doos DO-214AB, SMC
Andere namen 1086-12676
1086-12676-MIL
Temperatuur -65°C ~ 150°C (TJ)
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Contains lead / RoHS non-compliant Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) 20.6A
Capacitieve @ Frequentie - toepassingen General Purpose
Gerelateerde producten
MXLSMLJ85AE3 Image
MXLSMLJ90A Image
  • Deel#:MXLSMLJ90A
  • fabrikanten:Microsemi