Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MXPLAD18KP30A
MXPLAD18KP30A
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MXPLAD18KP30A met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MXPLAD18KP30A
Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 30V 48.4V PLAD
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 1986 pcs
Reference Prijs
Product parameter
Onderdeel nummer MXPLAD18KP30A Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 30V 48.4V PLAD Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 1986 pcs Data papier MPLAD18KP7.0A - 200CA
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 30V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 48.4V Spanning - Onderbreking (Min) 33.3V
Unidirectionele kanalen 1 Type Zener
Leverancier Device Pakket PLAD Serie Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 18000W (18kW)
Packaging Bulk Verpakking / doos Nonstandard SMD
Temperatuur -55°C ~ 150°C (TJ) montage Type Surface Mount
Loodvrije status / RoHS-status Contains lead / RoHS non-compliant Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) 372A