Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MXPLAD6.5KP26AE3
MXPLAD6.5KP26AE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MXPLAD6.5KP26AE3 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MXPLAD6.5KP26AE3
Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 26V 42.1V PLAD
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 5285 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MXPLAD6.5KP26AE3 Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 26V 42.1V PLAD Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 5285 pcs Data papier
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 26V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 42.1V Spanning - Onderbreking (Min) 28.9V
Unidirectionele kanalen 1 Type Zener
Leverancier Device Pakket PLAD Serie Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 6500W (6.5kW)
Packaging Bulk Verpakking / doos Nonstandard SMD
Andere namen 1086-13604
1086-13604-MIL
Temperatuur -55°C ~ 150°C (TJ)
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Contains lead / RoHS non-compliant Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) 154A