Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MXPLAD6.5KP40AE3
MXPLAD6.5KP40AE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MXPLAD6.5KP40AE3 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MXPLAD6.5KP40AE3
Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 40V 64.5V PLAD
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 5355 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MXPLAD6.5KP40AE3 Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 40V 64.5V PLAD Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 5355 pcs Data papier
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 40V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 64.5V Spanning - Onderbreking (Min) 44.4V
Unidirectionele kanalen 1 Type Zener
Leverancier Device Pakket PLAD Serie Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 6500W (6.5kW)
Packaging Bulk Verpakking / doos Nonstandard SMD
Andere namen 1086-13624
1086-13624-MIL
Temperatuur -55°C ~ 150°C (TJ)
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Contains lead / RoHS non-compliant Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) 101A