Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MXSMBG16A
MXSMBG16A
MXSMBG16A
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MXSMBG16A met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MXSMBG16A
Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 16V 26V DO215AA
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 4128 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MXSMBG16A Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 16V 26V DO215AA Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 4128 pcs Data papier MSMBx5.0A - MXLSMBx170CAe3
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 16V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 26V Spanning - Onderbreking (Min) 17.8V
Unidirectionele kanalen 1 Type Zener
Leverancier Device Pakket SMBG (DO-215AA) Serie Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 600W