Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MXSMBG2K4.5E3
MXSMBG2K4.5E3
MXSMBG2K4.5E3
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MXSMBG2K4.5E3 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MXSMBG2K4.5E3
Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 4.5V 6.6V DO215AA
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 4868 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer MXSMBG2K4.5E3 Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 4.5V 6.6V DO215AA Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 4868 pcs Data papier MSMBx2K3.0 - K5.0
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 4.5V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 6.6V Spanning - Onderbreking (Min) 5.4V
Unidirectionele kanalen 1 Type Zener
Leverancier Device Pakket SMBG (DO-215AA) Serie Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 2000W (2kW)