Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MXSMBG64CAE3
MXSMBG64CAE3
MXSMBG64CAE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MXSMBG64CAE3 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MXSMBG64CAE3
Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 64V 103V DO215AA
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 3458 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MXSMBG64CAE3 Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 64V 103V DO215AA Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 3458 pcs Data papier MSMBx5.0A - MXLSMBx170CAe3
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 64V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 103V Spanning - Onderbreking (Min) 71.1V
Type Zener Leverancier Device Pakket SMBG (DO-215AA)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 600W Packaging Bulk